Praha - Letňany

Základní informace

  • Cena: 12.000.000,- Kč
  • Poloha objektu: Praha městská část Letňany

  • Stav objektu: Výborný

  • Doprava: Auto, autobus, MHD

  • Elektřina: 230V

  • Voda: Připojeno na řad

  • Plyn: Ne

  • Odpad: Veřejná kanalizace

  • Topení: Ústřední dálkové

  • Telekomunikace: UPC


Vážení zájemci rádi bychom si Vám dovolili nabídnout exkluzivní bytovou jednotku s velkorysou užitnou plochou.

Bytová jednotka se nachází v obci Praha, v městské části Letňany. Bytová jednotka o dispozici 5+kk se nachází v 5. NP a její užitná plocha je 127,49 m2.

Vstupní dveře jsou bezpečností NEXT s vícebodovým zamykáním. Po vstupu je součástí vstupní chodby zádveří s keramickou dlažbou. Dále vcházíte do prostorné chodby tvaru "L", ve které se nachází vestavěné skříně.

Kuchyňský kout je od obývacího pokoje oddělen pultem s kuchyňským nábytkem s rohovým dřezem. Součástí je vybavení elektrickou varnou deskou s digestoří a elektrickou troubou zn. Siemens.

Z obývacího pokoje vejdete francouzskými okny na prostornou terasu (32,50 m2), na terase jsou dvě výsuvné markýzy s elektrickým ovládáním, které pokrývají celý prostor. Z obývacího pokoje je rovněž vstup do pracovny. Pracovna a obývací pokoj jsou odděleny nádhernými posuvnými dveřmi z masivu s vitrážovými skleněnými výplněmi. Stejný typ prosklených dveří je i do ostatních obytných místností. Z pracovny je také možný vstup na terasu. Před vstupy na terasu jsou instalovány podlahové konvektory.

Další pokoje nacházející se v bytové jednotce jsou ložnice, ze které je rovněž možný vstup na terasu, dětský pokoj, součástí, kterého je i šatna, pokoj pro hosty a úklidová komora, kterou lze předělat na druhé WC. Ve všech pokojích jsou vestavěné skříně.

V celé bytové jednotce jsou osazena plastová okna osazena skly se sníženou tepelnou propustností, která jsou situována na všechny strany domu. Pro zpříjemnění horkých letních dnů je instalována ve všech pokojích klimatizace.

V bytové jednotce se nachází prostorná koupelna s plastovou rohovou vanou, sprchový kout, umyvadlo se skříňkou a výtopný žebřík. Oddělená toaleta se zavěšenou mísou, bidetovou sprškou a umyvadlem.

Součástí nabízené nemovitosti jsou i garážová stání 2 místa č. 9 a 10, do kterých je přístup po schodech i výtahem.

Stáří obytného domu je 15 let. Jedná se o dům monolitové konstrukce s vyzděním, výtahem a vlastním číslem popisným. Vlastní členění nabízené bytové jednotky je provedeno z cihlových konstrukcí. Dům stojí na vlastní pozemkové parcele a přístup je zajištěn z vlastních chodníků. Dům je podsklepen, nacházejí se zde garážová stání a technické zázemí.

V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost. V blízkosti se nachází mnoho škol, školek, poliklinika Prosek, obchodní centrum Letňany. V blízkosti OC Letňany lze pro volnočasové aktivity využít sportovní haly.

Bytová jednotka nacházející se v městské části Letňany nabízí skvělé dopravní spojení prostřednictvím městské hromadné dopravy (v blízkosti se nachází několik autobusových linek) a metra (linka C). Cesta do centra tak trvá pouhých 20 min. bez přestupů.

Nemovitost je prodávána v insolvenčním řízení. Velkou výhodou je, že v rámci prodeje v insolvenčním řízení je stoprocentně garantována právní čistota nemovité věci. Všechny právní závady zanikají okamžikem zpeněžení. Prodej bude dle pokynu zajištěného věřitele učiněn nejvyšší nabídce minimálně však 12.000.000 Kč. Kromě kupní ceny je kupující plátcem daně z nabytí nemovité věci a kolků na příslušném katastrálním pracovišti.

Veškeré informace Vám rádi poskytneme v realitní kanceláři. Za pravdivost údajů v rámci insolvenčního řízení ručí insolvenční správce, jakožto osoba uzavírající kupní smlouvu za dlužníka (prodávajícího). Vzhledem k tomu, že se jedná o prodej v insolvenčním řízení, upozorňujeme zájemce na veškerá specifika takovéhoto prodeje, vyplývající z insolvenčního zákona č. 182/2006 Sb. Zprostředkoval si vyhrazuje právo na změny a úpravy bez předchozího upozornění v souladu s pokynem insolvenčního správce a zajištěného věřitele.


Fotogalerie

Praha - Letňany

Zaujala Vás tato nemovitost?

Kontaktujte nás!

+420 728 165 540